Projektēšana un 3D Vizualizācijas

 

 ANIMĀCIJA

 Īsfilmas ir iespaidīgs mārketinga līdzeklis, lai piesaistītu Jūsu mērķu auditoriju. Animācijas tiek veidotas augstā kvalitātē un detalizētas viscaur Jūsu projektam. Mērķis ir pilnībā attēlot pieredzi kādu varētu gūt realistiskā vidē.  Īsfilmas ainas varam piemērot pēc Jūsu izvēles un pievienot plašu elementu klāstu labākai prezentācijai.  

 Papildus vizualizācijas - http://ciirule.wixsite.com/elza
  • VIZUALIZĀCIJAS

    Kompānija piedāvā Arhitektūras un Interjera vizualizācijas. 3D Vizualizācijas tiek dizainētas un piemērotas, lai komunicētu ar Jūsu arhitektūras projektu. Katrā projektā mēs atrodam dizaina mērķi un to izceļam, lai atspoguļotu tā identitāti. Pakalpojumā mēs izskatam koncepta modeļu veidošanu, interjera un eksterjera dizainu uni citas detaļas gan arhitektiem, gan investoriem. Mēs Jums asistēsim un pielāgosim dizainu, izskatu un noskaņu projektam pievienojot vizuālus elementus un detaļas, kā cilvēkus, gaismas un laika apstākļus.
    Papildus vizualizācijas - http://ciirule.wixsite.com/elza

  • PROJEKTĒŠANA

    SIA "Būvparks" nodrošina būvprojektu izstādi, arhitektūras risinājumus, būvprojekta vadību atbilstoši klienta iecerei. Nepieciešamības gadījumā piesaistām attiecīgās sfēras apakšuzņēmējus. Strādājam pie dažāda lieluma un nozīmīguma projektiem.